O nas

Dlaczego Hyla?

Jesteśmy na rynku już od 1990r, ponad 30 lat.

Z Hyla wychowało się już jedno pokolenie i będą następne. Urządzenia Hyla EST dostępne są w ponad 80 krajach na całym świecie. Miliony rodzin i firm z zadowoleniem korzystają z urządzeń Hyla EST dla zachowania higieny i bezpieczeństwa pomieszczeń.


Dziękujemy wszystkim Państwu za zaufanie i za to, że jesteście z nami.

Najnowsza Hyla, to Hyla EST Defender - wyprzedza swoją epokę!

 

 

 

 

Dowiedz się więcej.

 

 

 

 

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich Fanów Hyla, że w 2017 r. na Światowej Konferencji Hyla otrzymaliśmy Nagrodę "Najbardziej Innowacyjna marka Roku". Jest to najbardziej prestiżowa nagroda Plus X Award. Cieszy nas to tym bardziej, że Hyla jest pierwszą na świecie firmą z branży, która ją otrzymała. Tym samym kolejny raz znaleźliśmy się w gronie największych międzynarodowych Firm na świecie, tych najbardziej prestiżowych i cieszących się ogromnym poparciem oraz zaufaniem zarówno Klientów jak i Pracowników.

Nagroda ta, to wspólny międzynarodowy sukces całej Organizacji Hyla. Jesteśmy dumni i chcemy dzielić się z Wami tą fantastyczną informacją. Hyla jest jedną z najlepszych, najbardziej uznawanych marek na świecie! "Plus X Award" to jedna z najważniejszych na świecie nagród związanych z innowacyjnymi produktami w obszarze technologii, sportu i stylu życia. Urządzenia Hyla EST zdecydowanie wyprzedzają swoją epokę.


W 2016 roku Hyla EST została nagrodzona przez niezależne, międzynarodowe Jury składające się z grona ekspertów i uzyskała najwyższe oceny we wszystkich kategoriach: "Wysoka jakość", "Projekt", "Łatwość obsługi" i "Funkcjonalność".

Przyznanie "Plus X Award" urządzeniu Hyla EST potwierdza jakość i wyjątkowość produktu oraz całej firmy.